אלקטרוניקה

דף הבית » ציוד שחיה » אלקטרוניקה » נגן MP3 עמיד במים

נגן MP3 עמיד במים

נגן MP3 עמיד בתנאי לחות, מתאים לרוב סוגי הספורט. זיכרון פנימי  מובנה 4G, מתאים לתנאי לחות כגון ג'קוזי וסאונה רטובה. הוסיפו עניין וכיף לשחייה ולכל פעילות ספורטיבית! עשוי מחומרים עמידים במים, ידידותי ונוח לתפעול. מספק הגנות מיוחדות בפני חדירת מים (בתנאי שמקפידים על הוראות השימוש וסגירת פתח ה-USB). גוף הנגן נמצא על האוזניה, ללא חוטים וכבלים. (אינו מומלץ לשחייה).

מחיר: 329 ש"ח
 • עבור על התמונה להגדלה
 • תיאור מוצר

  כחלק מן המוצרים שלנו, אנו שמחים להכיר לכם את נגן ה-mp3  עמיד במים! .mp3 הוא בדיוק אחד מן המוצרים ה"שורדים" האלה, שמצליח להוכיח את איכותו, תפקודו וחשיבותו לאורך זמן, גם במקביל להתפתחות טכנולוגית. כידוע, כיום שומעים מוזיקה בעיקר דרך הסמרטפון, המחשב וכד'. אולם, מה ניתן לעשות במים למשל, או ליתר דיוק – בבריכה?

  שחיינים רבים, מכירים את הצורך בהפיכת השחייה לחווייתית יותר ולמהנה. בייחוד כאלה אשר שוהים זמן רב בשחייה, זקוקים לעיתים קרובות למוזיקה אשר תנעים את זמנם תוך כדי ביצוע הפעילות הספורטיבית. בדיוק עבור מטרה זו, קיים mp3 נגן עמיד במים, כדי לסייע לכם בשמיעת מוזיקה היכן שהסמרטפון לא יכול.mp3  נגן עמיד במים נועד לסייע לחובבי שחייה, מקצועיים ולא מקצועיים, ליהנות משחייה מלווה במוזיקה או בכל אודיו אחר שתבחרו באיכות גבוהה.  מדובר במוצר קטן וקומפקטי, אשר מעוצב עבור נשיאה נוחה תוך כדי שחיה. בעזרתו, תוכלו להמשיך בפעילות כרגיל, ללא הפרעה מיותרת של מכשיר מסורבל וכמובן, ללא סכנת חדירת מים והריסת המכשיר.

 • מאפיינים

  מולטי ספורט

  ישים לענפי ספורט רבים -  אופניים, ריצה ועוד..

   

  עם חיבור קשיח לאוזניות המחזיק אותן במקומן גם בעת עיסוק ספורטיבי נמרץ

  הנגן הקומפקטי מחובר לאוזניות עשויות סיליקון נעים ורך ללא חוטים מיותרים שעלולים להפריע במהלך הפעילות

   

  זיכרון פנימי מובנה: G4

   

  עמיד במים

  עמיד לתנאי סביבה לחה כגון ג'קוזי וסאונה רטובה

   

  סוללה

  כולל סוללת ליתיום חזקה במיוחד המספיקה ל-10 שעות נגינה ברציפות!

   

  תמיכה בפורמט MP3/WMA

   

  האריזה כוללת:

  נגן MP3

  כבל חיבור USB בין הנגן למחשב

  מתאמים לאוזנית הנגן

  הוראות הפעלה בעברית עם כתב האחריות למוצר (שנה, בתוקף עם הצגת חשבונית קניה)